نرم افزار پلاک خوان فارسی
اکسون نکست

نرم افزار پلاک خوان اکسون نکست، قادر به تشخیص پلاک خودروهای ایرانی می باشد.

نرم افزار پلاک خوان اکسون نکست، قادر به تشخیص پلاک خودروهای ایرانی می باشد.اساس کار پردازش تصویر و پلاک خوان بدین صورت می باشد که به محض دریافت فریمهای ویدیویی از تصاویر دوربین های مداربسته نرم افزار در کسری از ثانیه شروع به پردازش و ثبت پلاک می کند.

نرم افزار پلاک خوان اکسون نکست قادر است تا پلاک خودروها را تا سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ثانیه را ثبت نماید که به پلاک خوان جاده ای شهرت دارد و کاربرد آن در جاده ها و معابری هست که سرعت خودرو بیش از ۲۰ کیلومتر است.

نوع دیگر نرم افزار پلاک خودرو که به پلاک خوان پارکینگی شهرت دارد سرعت خودورها را تا ۲۰ کیلومتر در ساعت را ثبت می کند که به فریم های کمتری جهت پردازش نیاز دارد.

شرایط پلاک خوان اکسون

شرایط خواندن پلاک خودرو به عوامل متعددی بستگی دارد. و تنها در صورتی که این موارد رعایت شود می توان به حداکثر دقت در نرم افزار پلاک خودرو دست یافت.

  • نوع دوربین پلاک خوان (رزولوشن و نرخ فریم در ثانیه)
  • موقعیت نصب دوربین شامل ارتفاع دوربین و زوایا از محور افقی
  • لنز مناسب جهت پلاک خوانی
  • ویژگیهای دوربین پلاک خوان

انواع لایسنس نرم افزار پلاک خوان

Professional

ثبت پلاک (شامل گزارش از تردد تمامی پلاکها) و سپس جستجوی پلاک در آرشیو تصاویر ضبط شده.این ویژگی در لایسنس پک AI در نرم افزار وجود دارد که در نسخه نرم افزار Axxon Next Professional برای هر دوربین خاص می توان لایسنس آن را تهیه کرد اما در نسخه Axxon Next Universe به صورت پیش فرض برای هر دوربین، لایسنس آن فعال است. همانطور که در فیلم روبرو مشاهده می کنید، مراحل جستجو و پیدا کردن یک پلاک خاص را در آرشیو تصاویر انجام می شود.

Universe

این قابلیت وجود دارد تا یک بانک اطلاعاتی از پلاکهای مد نظر خود داشته باشید تا در نرم افزار هر عملیاتی را بر اساس لیست پلاکها انجام دهید. به عنوان مثال می توانید لیستی از پلاک ماشین ها را درست نمایید و در لیست سیاه قرار دهید تا در صورت مشاهده این خودروها آلارمی ایجاد شود و یا پیام کوتاه ارسال شود و یا هر عملیات دیگر. و یا اینکه لیست دیگری از پلاکهای خودرو درست نمایید و از طریق ماژولهای I/O به گیتهای ورودی فرمان دهید تا آنها هنگام ورود و یا خروج خودروها باز یا بسته شوند.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

جهت ارتباط با کارشناسان ما میتوانید از طریق تلفن تماس ایمیل و یا فرم تماس در ارتباط باشید

02188616961

preloader