پک فروشگاهی نرم افزار اکسون نکست

نرم افزار اکسون نکست، یکی از معروفترین نرم افزارهای حوزه Retail یا فروشگاهی محسوب می شود. پک AI شامل آنالیتیکهای مفید و کاربردی برای استفاده در فروشگاه ها می باشد. با استفاده از این آنالیتیکها و گزارش های تولیدی از نرم افزار می توان به اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه بازایابی، مشتری مداری، مدیریت بهینه فروشگاه، اطلاع از سلیقه مشتریان و در نتیجه فروش بیشتر دست یافت.

ارتباط با صندوق های فروشگاهی

نرم افزار اکسون نکست داده ها را از صندوق فروشگاهی دریافت می کند و آنها را به فیلمهای ویدیویی گرفته شده توسط دوربین نظارتی الحاق می نماید .اطلاعات رسید فروشگاه به صورت متن بر روی تصاویر زنده منتشر می شود، در این وضعیت اپراتور می تواند اجناس در حال بارکدشدن را مستقیما” بر روی تصاویر دوربین ملاحظه و مقایسه نماید. همچنین این قابلیت وجود دارد تا رنگ متن اسم اجناس دسته بندی شود تا اپراتور به راحتی بتواند اجناس مهم را ردیابی نماید.

قابلیت دیگری که این ماژول فراهم می کند، جستجوی اقلام مورد نظر و شماره رسید مشتری در نرم افزار اکسون و مشاهده فیلم آرشیوی هست که درآن لحظه مشتری خرید نموده.به عنوان مثال فردی را در نظر بگیرید که از یک فروشگاه خرید کرده است و بعد از چند روز متوجه می شود در هنگام پرداخت، وسیله ای را جا گذاشته است اگر فرد با رسید خود به بخش نظارت تصاویر مراجعه کند با وارد کردن شماره رسید این فرد در نرم افزار، در عرض چند ثانیه قادر خواهید بود تا فیلم ضبط شده او را در هنگام خرید مشاهده نمایید.لازم به ذکر است تخفیفات و مرجوعی و جستجو بر اساس اقلام خریداری شده نیز در نرم افزار اکسون نکست وجود دارد.

این ویژگی نیازمند آن هست که برند صندوق فروشگاه جز برندهای پشتیبانی شرکت اکسون باشد.

شمارش افراد در صف

این ماژول از نرم افزار، افراد حاضر در محیطی که صف تشکیل شده را شمارش می نماید. شمارش افراد در صف به شناسایی تعداد مشتریان حقیقی کمک می کند و قادر خواهید تا در کوتاه مدت و دراز مدت منابع انسانی را مدیریت نمایید. الگوریتم پیشرفته در این آنالیتیک بین افراد دائمی در صف و افرادی که جهت سوال و یا مقاصد دیگری به صورت موقت به صف نزدیک می شوند را تشخیص می دهد. این ویژگی می تواند در مدیریت کانترهای فروش و زمان باز کردن کانتر جدید به شما کمک کند.

شمارش افراد

این ماژول از نرم افزار اکسون نکست، جهت شمارش افراد ورودی و خروجی از یک محیط را به شما نمایش می دهد. این آمار می تواند جهت تحقیقات و بازاریابی فروش مورد استفاده قرار بگیرد.

قابلیت Heat Map

نقشه گرافیکی از حضور افراد و زمان صرف شده آنها در قسمتهای مختلف یک فروشگاه را نمایش می دهد. این ویژگی می تواند از طریق جستجوهای هوشمند در نرم افزار، تراکم تعداد افراد بازدیدکننده را نشان دهد. از این نقشه می توان جهت محبوبیت یا عدم محبوبیت یک برند خاص را متوجه شد، زمانی که مشتریان روی یک کالا یا برند خاص وقت بیشتری صرف می کنند. همچنین تراکم نقاط مختلف یک فروشگاه و وسایل یا قفسه هایی که سد عبور مشتریان می شوند را مشخص کرد.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

جهت ارتباط با کارشناسان ما میتوانید از طریق تلفن تماس ایمیل و یا فرم تماس در ارتباط باشید

02188616961

preloader