راه حل های نظارت تصویری برای مدارس و دانشگاه ها

تمایل جوانان به استفاده از خشونت در سال‌های اخیر به‌طور نگران‌کننده‌ای افزایش‌یافته است. علاوه بر این، خسارت به اموال ناشی از درگیری، خرابکاری، سرقت، دعوا و اختلافات شدید در مدارس افزایش‌یافته است. در همین حال، راه‌حل‌های مدرن نظارت تصویری به‌طور فزاینده‌ای در مدارس و دانشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

حمل‌ونقل سریع کالا از تهران به اهواز دیگر مشکلی نیست، شرکت‌های حمل و نقل داخلی این کار را آسان می‌کنند. آنها نه‌تنها باید از کالاهای گران‌قیمت و شکننده در مقابل سرقت و آسیب در ترانزیت محافظت کنند بلکه باید بتوانند خطاهای انسانی را نیز تضمین کنند. ازجمله خطاهای بارگیری که کاملاً مستند است، دلیل این امر، حل‌وفصل مطالبات و خسارت‌های بحث‌برانگیز، وقت‌گیر و گران است.

احساس امنیت

حضور فیزیکی دوربین مداربسته، سرقت، خرابکاری و خشونت را به حداقل می‌رساند. در مکالمات با مسئولان مدارس و دانشگاه‌ها مشخص شد که پس از نصب سیستم نظارت تصویری، اساتید، معلمان، سرپرستان، کارکنان نظافت و دانش آموزان و دانش جویان به‌طور قابل‌توجهی احساس امنیت بیشتری می‌کنند.

فناوری جدید و آسان برای استفاده

داده پرداز پارس بسته به نیازهای خاص هر مدرسه یا دانشگاه، دوربین، نرم‌افزار، دستگاه ذخیره کننده، سرور و لوازم مختلفی را ارائه می‌دهد. همه دستگاه‌ها سیستم‌های ضبط امنیت دیجیتال با وضوح‌بالا هستند. هر یک از این موارد می‌تواند با منابع داده خارجی یکپارچه‌شده و یا به سیستم‌های مدیریت متصل شود. ضبط امن ۲۴ ساعته تصاویر باعث آسودگی خاطر کلیه مسئولان می‌گردد.
مکانیسم‌های جامع نظارت شامل سلامتی کلیه دستگاه‌ها با بالاترین ثبات عملیاتی و چرخه عمر طولانی دستگاه‌های ضبط را تضمین می‌کند.
علاوه بر این، هایک ویژن دارای دوربین‌های مقاوم در برابر خرابکاری است که حتی نظارت تصویری از مناطق حساس را نیز امکان‌پذیر می‌کند. دوربین‌های IP با وضوح‌بالا که تصاویر واضح و با کنتراست بالا و بدون هیچ‌گونه اثر جانبی یا لکه‌دار روی دوربین را فراهم می‌کنند.
نرم‌افزار مدیریت Axxon Next رابط کاملی برای پردازش راحت تصاویر زنده و تصاویر ثبت‌شده ارائه می‌دهد.

لزوم حفظ امنیت داده ها

الزامات حفاظت از داده‌ها با نظارت بر مدارس و دانشگاه‌ها نقض نمی‌شود. معمولاً فقط نمای بیرونی مدرسه یا دانشگاه (زمین بازی، زمین‌های ورزشی و غیره) کنترل می‌شود و می‌توان در صورت نیاز دوربین‌ها را در طول روز مدرسه یا دانشگاه خاموش کرد. برخی از دوربین‌های واقع در مناطقی که به‌خصوص مستعد سرقت هستند، از قبیل غرفه‌های دوچرخه یا پارکینگ خودرو خودرو، قرار است به‌طور مداوم ضبط شوند. اگر هیچ دزدی گزارش نشده باشد، داده‌ها پس از مدت‌زمان مشخصی به‌طور خودکار رونویسی می‌شوند.
حق مشاهده تصاویر بر اساس مشخصات کاربر از پیش تعیین‌شده اختصاص می‌یابد. به‌عنوان‌مثال حراست یا ریاست دانشگاه حق دارد ضبط‌ها را مشاهده کند و در صورت لزوم، فیلم را روی DVD کپی کند. این مجوز دسترسی از قبل به درخواست مدیریت تنظیم‌شده است و تضمین می‌کند که ضبط‌ها فقط با دسترسی‌های محدود که از سمت مدیریت اعلام‌شده است قابل مشاهده هستند.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

با کارشناسان مجرب داده پرداز پارس تماس بگیرید. تلفن تماس ویژه: 88616961 - 021
کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.