راه حل های نظارت برای مراکز تفریحی و رفاهی

سواری‌های دیدنی، نمایش‌های هیجان‌انگیز و اتفاقات خارق‌العاده، هرکسی که از پارک تفریحی بازدید می‌کند، عمدتاً به دنبال تفریح، آرامش و هیجان است.

اما از همه مهم‌تر: بازدیدکنندگان می‌خواهند بدون نگرانی در مورد امنیت خود، بتوانند از جاذبه‌های بی‌شمار لذت ببرند. بنابراین سیستم‌های امنیتی مدرن به ابزاری ضروری برای مراکز تفریحی و رفاهی تبدیل شده‌اند. پس از نصب سیستم نظارت تصویری، تعداد زیادی از برنامه‌های ممکن دیگر ظهور می‌کنند، فراتر از اهداف صرفاً امنیتی.

Axxon Next

اطلاعات تکمیلی نرم افزار اکسون نکست

مراکز تفریحی و رفاهی

برای هر مرکز تفریحی و رفاهی در جهان اولویت اول ایجاد یک محیط امن است تا خانواده‌ها بتوانند از سفرهایشان احساس راحتی کنند و از آن لذت ببرند. به همین دلیل دوربین‌های مداربسته باکیفیت بالا مخصوصاً بر روی پارکینگ‌ها، ورودی‌ها، سواری‌ها یا فروشگاه‌ها و سوغات نظارت می‌کنند. هر شخصی که وارد پارک شده یا از آن خارج می‌شود به‌صورت دیجیتالی ضبط می‌شود و در هر زمان قابل پخش است.
دلیل اصلی نصب دوربین‌های امنیتی در ورودی‌ها سناریویی است که احتمال دارد: آدم‌ربایی کودک، سرقت. بااین‌حال، نصب و راه‌اندازی قابل‌مشاهده دوربین‌ها و آگاهی از وجود سیستم نظارت تصویری، بیشتر برای دفع آدم‌ربایان احتمالی کافی است.
دزدهای کیف پول یا دزدانی که ممکن است بخواهند در مغازه‌ها، پارکینگ یا سرقت از اتومبیل‌های پارک شده بازدیدکنندگان انجام دهند به لطف فناوری مدرن نظارت تصویری شانس ندارند. به‌شرط انتخاب فناوری مناسب، دوربین‌های مداربسته باارزش بالا امروزه قادر به تولید تصاویر با جزئیات دقیق و واقعی هستند حتی باوجود شرایط دشوار در نورپردازی.

منافع مالی

جدا از امنیت پیشرفته، پارک‌های تفریحی اغلب با استفاده از سیستم‌های نظارت تصویری باکیفیت بالا، مزایای مالی قابل‌توجهی را تجربه می‌کنند. یک مثال، نظارت ویدیویی است که جلوی کلاه‌برداری بلیت را می‌گیرد.
بعضی از بازدیدکنندگان سعی می‌کنند بلیت سالانه خود را به دوستان و نزدیکان منتقل کنند، حتی اگر بدانند که این امر ممنوع است. بنابراین، اپراتورها به‌ویژه با افرادی که مشکوک عمل می‌کنند هوشیار هستند.
در صورت تأیید سوءظن، کارکنان امنیتی با صاحب حق تماس خواهند گرفت. در بیشتر موارد مالک ادعا می‌کند که بلیت را ازدست‌داده است یا اینکه دزدی شده است. بااین‌حال، هنگامی‌که با صاحبان بلیت روبرو می‌شویم و تهدید می‌کنیم این حادثه را به پلیس گزارش دهیم، آنها به‌سرعت نظر خود را تغییر داده و واقعیت را می‌گویند. آنها اعتراف می‌کنند که بلیت را به یک دوست یا اقوام داده‌اند و می‌گویند که نمی‌خواهند برایشان دردسر شود.
بیشتر بدانید
نمایش‌ها و رویدادهای دیدنی نیز در بیشتر موارد توسط دوربین‌های مداربسته ضبط می‌شوند. با اشاره به جذابیت نمایش‌ها می‌توان از ضبط‌ها برای اهداف تبلیغاتی استفاده کرد. علاوه بر این، آنها می‌توانند برای تحقیق در مورد حوادث مانند تصادفات بسیار مفید باشند. به لطف ضبط‌ها، علت تصادف می‌تواند به‌سرعت و به‌راحتی مشخص شود.

ضبط نمایش ها و رویدادها

نکات ارزشمند بازاریابی

سیستم‌های تجزیه‌وتحلیل هوشمند تصویری در دلپذیر ماندن بازدیدکنندگان کمک کرده و اطلاعات ارزشمندی در مورد هجوم بازدیدکنندگان و رفتار میهمانان در مدیریت مرکز ارائه می‌دهند. چه سواری یا نمایش‌هایی بیشتر از همه دوست دارند؟ کدام‌یک از جاذبه‌ها کمتر مورداستفاده قرار می‌گیرد و بنابراین باید با وضوح بیشتری به آن وارد شوید یا باید به‌طور فزاینده‌ای تبلیغ شود؟ زمان اوج ازنظر تعداد بازدیدکنندگان چقدر است؟ با توجه به اینکه مدیریت مرکز اطلاعات کافی دارد، می‌تواند از آنها برای تصمیم‌گیری استفاده کند، به‌عنوان‌مثال. برای برنامه‌ریزی منابع انسانی یا ایجاد مشوق‌ها یا اعلامیه‌های خاص که به توزیع یکنواخت بازدیدکنندگان در جاذبه‌های مختلف کمک خواهد کرد.

Reliability, scalability, ease

قابلیت اطمینان و ثبات عملیاتی سیستم و کاربرپسندی، انعطاف پذیری در تنظیم نیازهای فردی

Secure

تحلیل تصاویر بدون نیاز به ناظر و امکات تشخیص رویداد و اتصال به سیستم های هومند دیگر و آلارم ها

Counting People

شمارش افراد جهت آمار گیری تردد افراد برای بهبود عملکرد فروشگاه ها و در مواقع اضطراری جهت خروج و تخلیه ساختمان.

Object Detection

تجزیه و تحلیل های ویدئویی مدرن ، امکان وجود زنگ خطر در صورتی که اشیاء برای مدت زمان مشخصی در
یک منطقه خاص باقی بمانند ، صادر می شود.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

با کارشناسان مجرب داده پرداز پارس تماس بگیرید. تلفن تماس ویژه: 88616961 - 021
کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.