شهر امن : امنیت پیشرفته ، جامعه ایمن

مدیریت و کنترل امنیت شهری بر اساس عملکرد تمامی سیستم های امنتی و دوربین های مداربسته

راه‌حل امن شهری داده پرداز پارس، امنیتِ شهری سالم، پایدار و قابل‌اعتماد را ارائه می‌دهد. این مجموعه دارای یک سری فناوری های پیشرفته و زیرسیستم‌هایمختلف امنیتی برای پاسداری از صنایع، متمرکز کردن عملیات و ادغام سکوهای امنیتی است. این فن‌آوری‌های یکپارچه پاسخ سریع و مؤثر به نیازها و وقایع امنیتی را ممکن می‌سازند. کلیه مؤلفه‌ها، نرم‌افزارها و خدمات موجود در شهر امن دادهپرداز پارس، تقویت مدیریت عمومی، بهبود زندگی افراد و پیشرفت چشمگیر و طولانی‌مدت را تقویت می‌کند.

ویژگی های راه حل شهر امن

محافظت از کارکنان، تحقیقات پزشکی قانونی، نظارت بر وسایل نقلیه، آنالیز موازی، گشت ویدئویی و بازیابی اطلاعات.

تجزیه‌وتحلیل وضعیت، ارزیابی جامع، اقدامات پیشگیرانه، استخراج روابط داده‌ها، فیلم‌های امنیتی متمرکز وآمارهای ارزشمند

مدیریت وسیله نقلیه

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های راه‌حل امن شهر داده پرداز پارس، توانایی آن برای کمک به مقامات برای مدیریت ترافیک و نظارت بر وسایل نقلیه است. بخصوص وسایل نقلیه عمومی و نظارت بر تمامی ناوگان عمومی مانند اتوبوس‌ها، تراموا، مترو، تاکسی‌رانی و...

نظارت بر شهر

یک سیستم نظارتی با نظارت خوب در شهر مانع از سرگردانی و جلوگیری از تهدیدات امنیتی می‌شود و بهترین نصب‌ها بدون جلب‌توجه به عموم مردم انجام می‌شود. داده پرداز پارس مجموعه‌ای از دستگاه‌های کاربرپسند را در برنامه‌های مختلف ارائه می‌دهد تا نظارت استراتژیک و جلوگیری از فعالیت‌های جنایی را انجام دهد و هنگامی‌که حوادث اتفاق می‌افتد، این سیستم نظارت بر شهر به‌طور قابل‌توجهی بهره‌وری را برای تحقیقات پس از رویداد بهبود می‌بخشد.

برنامه های اجرای ترافیک

با اطمینان از ایمنی جاده‌ها و سفر سلامت، سیستم می‌تواند تخلفات و رفتارها را برای تجزیه‌وتحلیل بیشتر تشخیص دهد:
  • عبور از چراغ قرمز
  • رانندگی اشتباه
  • تغییر خط غیرقانونی
  • پارکینگ غیرقانونی
  • نقض سرعت
  • عدم استفاده از کمربند ایمنی

مدیریت جریان ترافیک

تجزیه‌وتحلیل داده‌های بزرگ ترافیکی پیشگیری از ترافیک را قبل از وقوع پیش‌بینی می‌کند و کنترل و راهنمایی مدیران را انجام می‌دهد.
  • راهنمای ترافیکی
  • کنترل میزان ترافیک
  • تشخیص رویداد ترافیکی

برنامه های کاربردی وسیله نقلیه برای امنیت عمومی

ترکیب دوربین‌های پلاک خوان هایک ویژن با سرورهای آنالیز به سیستم ترافیک هایک ویژن اجازه می‌دهد تا نه تنها ویژگی‌هایعمومی مانند شماره پلاک خودروها و یا رنگ وسیله نقلیه را تشخیص دهد بلکه ویژگی‌های خاص یک وسیله نقلیه - مانند تعدادبرچسب‌های موجود در سپر باد - را نیز تشخیص دهد.

آزمایش شباهت در بین انواع خودرو به اجرای قانون برای شناسایی یک وسیله نقلیه مشکوک کمک می‌کند. این یک افزودنیمفید برای روش مرسوم شناسایی شماره پلاک است.

مدیریت جمعیت

کنترل و نظارت بر تجمعات و مکان های ئر رفت و آمد و شلوغ شهری

پیش بینی تراکم جمعیت

سیستم تجزیه‌وتحلیل تراکم جمعیت برای مناطق بزرگ بازمانند میدان‌های عمومی، ایستگاه‌ها و فرودگاه‌ها طراحی‌شده است. از طریق تحلیل جریان باکیفیت بالا، سیستم قادر به محاسبه تراکم جمعیت در یک منطقه مشخص است. اگر چگالی بیش از آستانه از پیش تعیین‌شده باشد، اعلان هشدار نشان داده می‌شود.

خصوصیات بدن و رفتار غیر طبیعی

الگوریتم تجزیه‌وتحلیل فیلم در زمان واقعی می‌تواند ویژگی‌های بدن یک فرد را با استفاده از جریان‌های ویدئویی از دوربین های موجود مدل‌سازی کند. سرور تجزیه‌وتحلیل همچنین به الگوریتم‌هایی مجهز است که می‌توانند رفتارهای غیرطبیعی مانند دویدن ناگهانی، پرسه زدن، سرگردان بودن یا مزاحمت را از طریق جریان‌های ویدیویی تشخیص دهند.

تشخیص چهره

این سیستم به لطف دوربین‌های ضبط چهره هایک ویژن و سرورهای قدرتمند و نرم‌افزار ویژه اکسون نتایج دقیق تشخیص چهره را ارائه می‌دهد. هایک ویژن و اکسون الگوریتم‌های تشخیص چهره را بهینه می‌کنند تا سرعت دقت بالاتری را به‌دست آورند.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

با کارشناسان مجرب داده پرداز پارس تماس بگیرید. تلفن تماس ویژه: 88616961 - 021
کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.