اطلاعات عمومی

یکی از اولویت‌های اصلی ما حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان است. این سند سیاست حریم خصوصی شامل انواع اطلاعات جمع‌آوری‌شده و ثبت‌شده توسط داده پرداز پارس و نحوه استفاده از آن است.

 

اگر سوالات دیگری داشته باشید و یا نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی داشته باشید، میتوانید از صفحه  تماس با ما از طریق ایمیل در سایت info@parsdp.com  با ما در ارتباط باشید.

ثبت پرونده‌ها

داده پرداز پارس روش استاندارد استفاده از فایل‌های لاگ را دنبال می‌کند. این فایل‌ها بازدیدکنندگان را هنگام بازدید از وب سایت ثبت می‌کنند. همه شرکت‌های میزبان این کار را انجام می‌دهند و بخشی از تجزیه و تحلیل خدمات است. اطلاعاتی که توسط فایل‌های لاگ جمع‌آوری می‌شوند عبارتند از:

  • آدرس‌های پروتکل اینترنت (IP)
  • نوع مرورگر، عرضه‌کننده خدمات اینترنتی (ISP)
  • تاریخ و مهر زمان، مراجعه به صفحات خروجی
  • احتمالا تعداد کلیک

سیاست‌های حریم خصوصی

ممکن است برای یافتن سیاست حریم خصوصی برای هر یک از شرکای تبلیغاتی of با این فهرست مشورت کنید.

 

سرورهای تبلیغ ثالث یا شبکه‌های تبلیغاتی از فن‌آوری‌هایی نظیر کوکی‌ها، جاوا اسکریپت یا وب سایت استفاده می‌کنند که در تبلیغات و لینک‌های مربوط به آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، که به طور مستقیم به مرورگر کاربران ارسال می‌شوند. زمانی که این اتفاق می‌افتد آن‌ها به طور خودکار نشانی IP شما را دریافت می‌کنند. این تکنولوژی‌ها برای اندازه‌گیری اثربخشی تبلیغات تبلیغاتی خود و یا شخصی کردن محتوای تبلیغاتی که در وب سایت‌هایی که به آن‌ها مراجعه می‌کنید، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

توجه داشته باشید که داده پرداز پارس هیچ دسترسی به یا کنترل این شیرینی‌ها ندارد که توسط تبلیغ کنندگان ثالث مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

سیاست‌های حزب سوم

سیاست حفظ حریم خصوصی برای سایر تبلیغ کنندگان یا وب سایت‌ها اعمال نمی‌شود. بنابراین، ما به شما توصیه می‌کنیم تا با سیاست‌های حریم خصوصی مربوطه از این سرورهای تبلیغ شخص ثالث برای اطلاعات دقیق‌تر مشورت کنید. ممکن است شامل اعمال و دستورالعمل‌های آن‌ها در مورد نحوه انتخاب گزینه‌های خاص باشد.

شما می‌توانید انتخاب کنید که کوکی را از طریق گزینه‌های مرورگر خاص خود غیرفعال کنید. برای دانستن اطلاعات دقیق‌تر در مورد مدیریت کوکی با مرورگرهای وب خاص، می توان آن را در وب سایت‌های مربوط به مرورگرهای موجود یافت. کوکی‌ها چیست؟

 

اطلاعات کودکان

بخش دیگر از اولویت ما افزودن حفاظت از کودکان در حین استفاده از اینترنت است. ما والدین و سرپرستان را به مشاهده، مشارکت در، و / یا نظارت و هدایت فعالیت آنلاین خود تشویق می‌کنیم.

به طور آگاهانه هر گونه اطلاعات شخصی از کودکان زیر ۱۳ سال را جمع‌آوری نمی‌کند. اگر فکر می‌کنید که کودک شما این نوع اطلاعات را در وب سایت ما فراهم کرده‌است، لطفا سریعا با ما تماس بگیرید و بهترین تلاش خود را انجام خواهیم داد تا این اطلاعات را از سوابق ما حذف کنیم.

 

حریم خصوصی برخط

این سیاست حفظ حریم خصوصی تنها برای فعالیت‌های آنلاین ما صادق است و برای بازدیدکنندگان وب سایت ما با توجه به اطلاعات مشترک و / یا جمع‌آوری آن‌ها در سایت ما معتبر است. این سیاست برای هر اطلاعاتی که برون‌خط یا از طریق کانال‌ها به غیر از این تارنما قرار دارد، قابل‌اجرا نیست.

با استفاده از وب سایت ما، شما به این طریق با سیاست حریم خصوصی ما موافق هستید و با ضوابط و ضوابط آن موافق هستید.

 

به‌هنگام‌سازی

این سیاست حفظ حریم خصوصی آخرین بار در تاریخ 20 فروردین 1398 به روز شد. اگر هر گونه به روز رسانی، اصلاح و یا تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی ما وجود داشته باشد، آنگاه این‌ها در این صفحه ارسال خواهند شد.