سیاست حفظ حریم خصوصی

این سیاست حفظ حریم خصوصی، چگونگی استفاده از داده پرداز پارس و حفاظت از هر گونه اطلاعاتی را که شما داده پرداز پارس می دهید هنگام استفاده از این وب سایت محافظت می کند.

داده پرداز پارس متعهد به اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما می باشد. باید از شما بخواهیم اطلاعات خاصی را که می توانید در هنگام استفاده از این وب سایت شناسایی کرد، ارائه دهید، می توانید اطمینان حاصل کنید که تنها با توجه به این اعلامیه حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

داده پرداز پارس ممکن است با به روزرسانی این صفحه، این سیاست را از زمان به زمان تغییر دهد. شما باید این صفحه را از زمان به زمان بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که شما با هر تغییری خوشحال هستید.

چیزی که ما جمع آوری می کنیم

ما ممکن است اطلاعات زیر جمع آوری:

  • نام و عنوان شغلی
  • اطلاعات تماس از جمله آدرس ایمیل
  • اطلاعات فردی مانند کد پستی، ترجیحات و منافع
  • اطلاعات دیگر مربوط به نظر سنجی مشتری و / یا پیشنهادات

آنچه ما با اطلاعاتی که ما جمع آوری انجام دهید

ما نیاز به این اطلاعات را به درک نیازهای شما و شما را با ارائه خدمات بهتر، و به ویژه به دلایل زیر:

  • نگهداری سوابق داخلی.
  • ما ممکن است اطلاعات را به بهبود محصولات و خدمات ما استفاده کنید.
  • ما در دوره ای ممکن است در مورد محصولات جدید، پیشنهادات ویژه و یا اطلاعات دیگر که ما فکر می کنم شما ممکن است با استفاده از آدرس ایمیل که شما ارائه کرده اید پیدا کنید ارسال ایمیل های تبلیغاتی.
  • از زمان به زمان، ممکن است از اطلاعات شما برای تماس با شما برای اهداف تحقیقات بازار استفاده کنید. ما ممکن است شما را از طریق ایمیل، تلفن، فکس و یا پست الکترونیکی تماس بگیرید. ما ممکن است اطلاعات را به سفارشی وب سایت با توجه به منافع خود استفاده کنید.

امنیت

ما به اطمینان حاصل شود که اطلاعات خود را امن است. به منظور جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و یا افشاسازی، ما در محل قرار داده روش های فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی مناسب برای حفاظت و امنیت اطلاعات جمع آوری آنلاین.

ما با استفاده از کوکی ها

کوکی یک فایل کوچک که می پرسد اجازه بر روی هارد دیسک کامپیوتر شما قرار داده می شود. هنگامی که شما توافق می کنید، فایل اضافه شده است و کوکی کمک می کند تا تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت و یا شما اجازه می دانم زمانی که شما یک سایت خاص. کوکی ها اجازه می دهد برنامه های کاربردی وب برای پاسخ به شما به عنوان یک فرد. برنامه وب می تواند عملیات خود را با نیازهای شما متناسب، دوست و دوست نداشتن توسط جمع آوری و به خاطر سپردن اطلاعات در مورد تنظیمات خود را.

ما با استفاده از ترافیک کوکی ورود به شناسایی صفحات استفاده می شود. این کمک می کند تا به ما تجزیه و تحلیل داده ها در مورد ترافیک های صفحه وب و بهبود وب سایت ما، به منظور آن را به خیاط به نیازهای مشتری. ما فقط استفاده از این اطلاعات برای مقاصد تجزیه و تحلیل آماری و سپس داده ها از سیستم حذف خواهند شد.

به طور کلی، کوکی ها به ما کمک شما را با یک وب سایت بهتر ارائه شده توسط ما را قادر به نظارت بر صفحاتی را که شما مفید است و شما نمی کنند. کوکی به هیچ وجه دسترسی به کامپیوتر شما و یا هر گونه اطلاعات در مورد شما، به غیر از داده های شما انتخاب می کنید برای به اشتراک گذاشتن با ما به ما می دهد.

شما می توانید برای پذیرش یا رد کوکی ها. اکثر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی ها را قبول، اما شما معمولا می توانید مرورگر خود را تغییر تنظیمات به کاهش کوکی ها اگر شما ترجیح می دهم. این ممکن است شما را از بهره گیری کامل از وب سایت جلوگیری می کند.

لینک به وب سایت های دیگر

وب سایت ما ممکن است لینک به وب سایت های دیگر از علاقه. با این حال، هنگامی که شما این لینک ها استفاده شده است به ترک سایت ما، شما باید توجه داشته باشید که ما هیچ کنترل است که وب سایت های دیگر ندارد. بنابراین، ما نمی تواند مسئول حفاظت و محرمانگی اطلاعات که شما در حالی که از دیدن این سایت و این سایت ها ارائه توسط این بیانیه حفظ حریم خصوصی اداره نیست. شما می بایست هوشیار بوده و در بیانیه حفظ اسرار حاکم بر وب سایت مورد نظر است.

کنترل اطلاعات شخصی شما

شما ممکن است انتخاب کنید برای محدود کردن جمع آوری و یا استفاده از اطلاعات شخصی شما را به روش های زیر:

  • هر زمان که شما خواسته می شود برای پر کردن فرم در وب سایت، برای جعبه است که شما می توانید کلیک کنید تا نشان دهد که شما نمی خواهید اطلاعات را به تواند توسط هر کسی برای اهداف بازاریابی مستقیم استفاده می شود

ما نمی خواهد فروخت، توزیع و یا اجاره اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث مگر اینکه ما باید اجازه شما و یا توسط قانون مورد نیاز برای انجام این کار. ما ممکن است اطلاعات شخصی خود را به شما اطلاعات تبلیغاتی مورد اشخاص ثالث که ما فکر می کنیم شما ممکن است جالب اگر شما به ما بگویید که می خواهید این اتفاق می افتد ارسال استفاده کنید.

اگر فکر می کنید که هر گونه اطلاعات ما در حال برگزاری در شما، نادرست یا ناقص است، لطفا به ارسال و یا به ما ایمیل در اسرع وقت، در آدرس فوق. ما به سرعت خواهد اصلاح هر گونه اطلاعات یافت می شود اشتباه است.

چگونه می توانم کوکی ها را کنترل کنم؟

کوکی های مرورگر وب

اگر شما نمی خواهید کوکی ها را دریافت کنید، می توانید مرورگر خود را تغییر دهید تا زمانی که کوکی ها به آن ارسال می شود، شما را مطلع می کند و یا می توانید کل کوکی ها را رد کنید. شما همچنین می توانید کوکی هایی را که قبلا تنظیم شده اند حذف کنید.

اگر میخواهید کوکیهای مرورگر وب را که بر روی دستگاهتان تنظیم شده محدود کرده یا مسدود کنید، میتوانید این کار را از طریق تنظیمات مرورگرتان انجام دهید؛ عملکرد راهنما در مرورگر شما باید به شما بگوید چطور است. متناوبا، ممکن است بخواهید بدانید و بیشتر درباره کوکی اطلاعات بست آورید WIKI، که حاوی اطلاعات جامع در مورد چگونگی انجام این کار در طیف وسیعی از مرورگرهای دسکتاپ است.

این وبسایت بدون کوکی کار می کند، اما اگر برخی از ویژگی ها و قابلیت های خود را غیر فعال کنید، کوکی ها را غیر فعال می کنید.

کوکی های شخص ثالث

برای حمایت از محتوای ما، ما گاهی اوقات محتوای رسانه را از وب سایت هایی مانند فلیکر و یوتیوب قرار می دهیم. صفحات با این محتوای جاسازی شده ممکن است کوکی ها را از این وبسایت ها نشان دهند. به طور مشابه، هنگام استفاده از یکی از دکمه های به اشتراک گذاری در وب سایت داده پرداز پارس، کوکی ممکن است توسط سرویس انتخابی شما برای اشتراک گذاری محتوا از طریق تنظیم شده باشد. داده پرداز پارس کنترل انتشار این کوکی ها را کنترل نمی کند و این ابزار کوکی ها را از این وبسایت ها مسدود نخواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این، باید وب سایت شخص ثالث مربوطه را بررسی کنید.